Vážení zákazníci. Vítáme Vás na našich stránkách.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkou, montáží i servisem bazénů, jímek, vodoměrných šachet a dalších nádrží na pitnou a užitkovou vodu. Všechny tyto výrobky jsou vyrobeny ve vysoké jakosti z polypropylenu. Přitom se redukcí nákladů snažíme udržet přijatelné ceny (viz ceník).      

Kvalitní bazény jsou vyráběny ve standardních tvarech i rozměrech, ale na přání je možno dohodnout výrobu i jiných, než na našich stránkách uvedených tvarů a rozměrů. Bazény je možno dle jednotlivých typů instalovat částečně, popřípadě úplně zapuštěné. Rovněž je možná i nadzemní instalace. 

Bazény jsou vyrobené z ekologicky nezávadného plastu (polypropylen), který v sobě obsahuje UV filtr a jsou tak odolné proti slunečnímu záření. Díky tomu si udržují stabilní tvar i barvu.

Tyto bazény mají svým provedením vysokou užitnou hodnotu a přitom jsou nejen funkčním, ale i líbivým doplňkem Vaší zahrady i dalších pozemků. 

Bazény Vám po konzultaci s Vámi vyrobíme a dodáme dle Vašich požadavků s montáží i bez montáže. Zároveň Vám navrhneme i dodáme veškeré bazénové příslušenství včetně chemie pro úpravu vody. Samozřejmě Vás zdarma proškolíme, jak o bazén a jeho vodu pečovat.

Věříme, že naše výrobky plně upokojí Vaše představy.